58 Dili Ücretsiz Öğrenin

Languagepdfworksheets, dil öğrenmek isteyenler için günlük hayatta 58 farklı dilde en çok kullanılan 6000 den fazla kelime sunmaktadır. Hiçbir dil öğrenme deneyiminiz olmadan, etkileyici eğlenceli ücretsiz, online ve yazdırılabilir çalışma sayfaları ile sizlerin hizmetinde. Birbirinden eşsiz her kelime için özenle seçilmiş resimlerle hazırlanan binlerce çalışma sayfası sizlere yeni bir dil öğretmen için bekliyor.


Tüm Dünya Dilleri Burada
Vocabulary
Kelime öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

17 Ana, 153 alt başlıkta 6000 den fazla Türkçe kelimeyi öğreninLütfen Dil Seçiminizi Yapınız

Bu bölümde ana dilinizi ve öğrenmek istediğiniz dilin seçimlerini yapabilirsiniz.

Öğrenmek İstediğiniz Dil

Konuştuğunuz
DilTürkçe öğrenmeye hazırmısınız?Turkish

Onlarca size özel hazırlanmış olan pdf çalışma sayfalarımızı kullanarak Türkçe kelimeleri kalıcı olarak öğrenirsiniz.Çalışma sayfalarımızı kullanarak okulda, evde, istediğiniz her yerde Türkçeyi ve Türkçe kelimeleri öğren,languagepdfworksheets, okulda, evde, istediğiniz her yerde Türkçe öğrenmenin en popüler ve en iyi yoludur.

Dil öğrenmek her zamankinden daha kolay. Dil öğrenmek istedin ama vaktin mi olmadı yada deneyip vazmı geçtin. Dil öğrenmenin her zaman farklı bir yolu vardır. languagepdfworksheets ile dil öğrenmeye yeniden başlayabilirsin.

Günde az bir zamanınızı ayırarak sizin için özel hazırlanmış resimli, etkileyici ve ilgi çekici pdf ve online çalışma sayfalarımızla Türkçe öğreneceksiniz. Türkçe en çok kullanılan 17 ana bölüm 153 alt bölüm ve 6000 den fazla kelimesi seni bekliyor. Üstelik ücretsiz, yazdırılabilir, online ve birbirinden farklı eğlenceli Türkçe pdf çalışma sayfalarıyla.

languagepdfworksheets çalışma sayfaları ve çevrimiçi olarak, Türkçe öğrenmenize nasıl yardımcı olabilir:

languagepdfworksheets, benzersiz algoritması sayesinde her kişi için birbirinden farklı Türkçe PDF çalışma sayfası üretir. Üretilen çalışma sayfası size özeldir, eğer birden fazla kişi ile çalışacaksanız çalışacağınız herkese yada ders anlattığınız her öğrenciye birbirinden farklı çalışma sayfası üretebilirsiniz. Çalışma sayfasındaki resimler onu karşılayan kelime ile birebir görsel hafızanızı tamamlayacak şekildedir. Çalışma sayfasında hem ana dilinizi hemde öğrenmek istediğiniz dili görebilirsiniz.

* Languagepdfworksheets, ile 6.000'den fazla Türkçe kelime öğrenin

* languagepdfworksheets, Öğrendiğiniz yeni kelimeleri görsel ilişkilendirmelerle unutulmaz olmasına yardımcı olur

* languagepdfworksheets. Onlarca farklı çalıma sayfası ve online yöntemlerle kelime dağarcığınızı geliştirmenize ve öğrendiğiniz kelimeleri gözden geçirmenize yardımcı olur

* languagepdfworksheets, sizlere kelime seçme olanağı sağlayarak sadece size özgü 17 ana bölüm 153 alt bölüm ve 6000 den fazla özenle seçilmiş ve görsellerle desteklenmiş Türkçe kelimelerini verir.

* Hergün çalışma sayfalarımızla düzenli olarak çalışmaya başlayın ve bir dil öğrenme alışkanlığı kazanın

* Languagepdfworksheets, Türkçe Öğrenmek İçin Motive Olmanıza Yardımcı Olsun

Dil gelişiminiz hakkında anında geri bildirim
Yanlış yapmaktan korkmayın. PDF çalışma sayfalarımız isterseniz cevap anahtarı ile sunulur. Cevap anahtarı sizin hatalarınızı anında görmenizi sağlar. Böylece bir sonraki adıma kendinizden emin bir şekilde geçebilirsiniz.

Telefon, tablet ve bilgisayarınızın olduğu her yerde, her zaman, sana bir tık kadar uzağız.

Her yerde, her zaman Türkçe eğitimi nasıl alabilirim?
Türkçe çalışma zamanınızı iyi değerlendirin.
İhtiyacınız olduğunu düşündüğünüz kelimeleri seçip öğrenmeye başlayın.

Türkçe öğrenirken kendini nasıl desteklersin?

İzlemekten keyif aldığın Türkçe dizileri ve TV şovlarını takip et.
Keyif aldığın Türkçe şarkıları dinle.
Arkadaşlarına Türkçe kelime öğretmeye çalış.
Türkçe alfabesini incele.

Languagepdfworksheets ile Türkçe Öğrenmek ;

Türkçe öğrenme nasıl kalıcı hale getirilir; Türkçe odak noktası olan en önemli kelimelere bakın, Kelimeler öğrenmek istediğiniz dilin yapı taşıdır. Languagepdfworksheets ile 17 ana bölüm 153 alt bölüm ve 6000 den fazla kelime ile kelime öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Size Özel Hazırlanmış Kelime Listeleri

17 ana bölüm ve 153 alt bölüm altında 6000 den fazla kelime listesini ekibimizle sizin için özenle hazırladık. Kelime listelerimiz günlük hayatta en çok kullanılan Türkçe kelimeler içinden özenle seçilmiş ve size özel olarak sunulmuştur.


Sitemiz languagepdfworksheets.com aşağıdaki dilleri desteklemekte ve ücretsiz pdf yazdırılabilir dil öğrenme çalışma sayfaları oluşturmanıza olanak sağlamaktadır.

Arabic Bengali Bulgarian Catalan Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Norwegian Portuguese Portuguese-Brazil Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese

Arapça, Bengalce, Bulgarca, Katalanca, Çince (Çin), Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezce, İtalyanca, Japonca, Korece, Letonca, Litvanyaca, Malayca, Norveççe, Portekizce, Portekizce (Brezilya), Romence, Rusça, Sırpça (Latin), Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca,


Ücretsiz yazdırılabilir Türkçe kelime çalışma sayfaları çocuklar, öğrenciler, öğretmenler ve yetişkinler için egzersizler
Benzersiz algoritmamız languagepdfworksheets.com sayesinde, Türkçe pdf kelime çalışma sayfalarını birbirinden farklı hazırlar. Hazırlanan dil öğrenme çalışma sayfaları isterseniz cevaplarıyla birlikte, isterseniz cevapsız olarak verilir. Farklı dil öğrenme kelime çalışma sayfalarımızla, kelimeleri daha hızlı ve kalıcı olarak öğrenebilirsiniz.

Vocabulary
Türkçe öğrenmek isteyen her seviyedeki öğrenciler, çocuklar, öğretmenler ve yetişkinler ile ilgili sitemizde aşağıdakileri bulacaksınız:

* Ücretsiz Yazdırılabilir Resimli Sözlük Çalışma Sayfası;
* Resimli Bulmaca Çalışma Sayfası;
* 58 farklı dili öğrenme Sınıf Posterleri;
* Kelime Arama Bulmaca Çalışma Sayfası;
* Kelime Yılan Bulmaca Çalışma Sayfası;
* Eksik dil öğrenme Kelime Tamamlama Çalışma Sayfaları;
* Kelime Eşleme Alıştırma Çalışma Sayfası;
* Karma Kelime Bulma Faaliyetleri;
* Kelime öğrenme egzersizleri;
* Çoktan Seçmeli Testler.

Bunları hazırlayabilir veya web sitemizde çalışabilirsiniz.

Ücretsiz yazdırılabilir Türkçe Flash Cardlar
Flashcard veya oyun kartları kullanmak sınıfta, evde ve her yerde Türkçe kelime öğretimi için her zaman önemlidir. Flashcard kelimelerimiz doğru resimlerle eşleştirilmiştir ve sizin için kullanılabilir durumdadır. Öğretmenler, öğrencilerin sınıf içi etkinlikleri için Flashcards kullandığında veya ebeveynler evde çocukları için Flashcard kullandıklarında, yada kendiniz için dil öğrenmeyi daha keyifli hale getireceklerdir. Flashcards, çocukların ve siz yetişkinlerin yeni kelimeleri ezberlemelerini kolaylaştıracaktır.

Farklı bir dil öğrenmek isteyen her seviyedeki öğrenciler, çocuklar ve yetişkinler için, web sitemizin flashcard bölümünde aşağıdakileri bulacaksınız:

58 farklı dilde Flashcards kelimelerle ve kelimeler olmadan her sayfada bir resim ile; Flashcards'ı web sitemiz üzerinden hazırlayabilir ve laminasyon yaparak daha uzun süre kullanabilirsiniz.
Farklı bir dil öğrenmek isteyen her seviyedeki öğrenciler, çocuklar ve yetişkinler için, web sitemizin online dil öğrenme bölümünde aşağıdakileri bulacaksınız.
Online dil öğrenme çalışma sayfalarımıza sitemiz languagepdfworksheets.com üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinde oluşturmuş olduğunuz pdf çalışma sayfalarını online eğitim olarak sitemiz üzerinden de çaşılabilirsiniz.

* Ücretsiz 58 farklı dilde resimli online sözlük çalışma sayfası;
* Ücretsiz 58 farklı dilde online resimli bulmaca çalışma sayfası;
* Ücretsiz 58 farklı dilde online kelime arama bulmaca çalışma sayfası;
* Ücretsiz 58 farklı dilde online eksik dil öğrenme kelime tamamlama çalışma sayfaları;
* Ücretsiz 58 farklı dilde online karma kelime bulma faaliyetleri;
* Ücretsiz 58 farklı dilde online kelime öğrenme egzersizleri;
* Ücretsiz 58 farklı dilde online çoktan seçmeli testler.

Bunları ücretsiz bir şekilde web sitemiz languagepdfworksheets.com üzerinden online olarak yapabilirsiniz.