Naučte sa 58 jazykov zadarmo!

languagepdfworksheets ponúka viac ako 6 000 najbežnejších slov v 58 rôznych jazykoch v každodennom živote pre tých, ktorí sa chcú učiť jazyky. Pôsobivé, zábavné, bezplatné, online a tlačiteľné pracovné listy, ktoré môžete použiť bez akýchkoľvek skúseností s učením sa jazykov. Tisíce pracovných listov pripravených so starostlivo vybranými obrázkami pre každé jedinečné slovo čakajú na to, aby ste sa naučili nový jazyk.


Všetky svetové jazyky sú tu.
Vocabulary
Učenie slov nikdy nebolo jednoduchšie.

Naučte sa viac ako 6 000 Slovenčina slov v 17 hlavných a 153 podsekciách.Vyberte si svoj jazyk

V tejto časti si môžete zvoliť jazyk a jazyk, ktorý sa chcete naučiť.

Jazyk, ktorý sa chcete naučiť

Jazyk, ktorým hovoríteSte pripravení naučiť sa Slovenčina?Slovak

Slovenčina slová sa môžete naučiť natrvalo pomocou mnohých pracovných hárkov vo formáte PDF, ktoré sú špeciálne pripravené pre vás. languagepdfworksheets je najpopulárnejší a najlepší spôsob, ako sa naučiť Slovenčina v škole, doma a kdekoľvek chcete.

Učenie sa jazyka je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Chceli ste sa naučiť jazyk, ale nemali ste čas, alebo ste to skúsili a vzdali ste to. Ako sa učiť jazyky, vždy existuje iný spôsob. S pomocou languagepdfworksheets sa môžete znova začať učiť jazyky.

Ak budete mať svoj čas trochu denne, naučíte sa Slovenčina pomocou našich ilustrovaných, atraktívnych a zaujímavých pracovných listov vo formáte PDF a online, ktoré sú pre vás špeciálne pripravené. Čaká na vás 17 najpoužívanejších Slovenčina 17 hlavných, 153 podsekcií a viac ako 6 000 slov, okrem toho je to zadarmo! Tlačiteľné, online a rôzne zábavné Slovenčina pracovné listy vo formáte PDF.

Ako vám môžu pracovné listy na languagepdfworksheets pomôcť naučiť sa Slovenčina online?

languagepdfworksheets vytvára rôzne Slovenčina pracovné listy PDF s jedinečným algoritmom pre každú osobu. Vytvorený pracovný hárok je špeciálny pre vás. Ak chcete pracovať s viac ako jednou osobou, môžete vytvoriť rôzne pracovné hárky pre každú osobu, ktorú študujete, alebo pre každého učeného študenta. Obrázky v pracovnom hárku dopĺňajú vašu vizuálnu pamäť slovom, ktoré ju spĺňa. V pracovnom hárku vidíte svoj rodný jazyk a jazyk, ktorý sa chcete naučiť.

* Naučte sa viac ako 6 000 slov na stránke languagepdfworksheets

* languagepdfworksheets umožňuje zapamätať si slová, ktoré sa naučíte, pomocou vizuálnych asociácií.

* languagepdfworksheets vám pomôže vylepšiť slovnú zásobu a skontrolovať slová, ktoré ste sa naučili, pomocou mnohých rôznych pracovných hárkov a online metód.

* languagepdfworksheets vám dáva možnosť zvoliť si slová a ponúka vám iba 17 hlavných, 153 podsekcií a viac ako 6 000 Slovenčina slov, ktoré ste starostlivo vybrali a podporovali.

* Začnite každý deň pravidelne pracovať s našimi pracovnými listami a osvojte si návyk na výučbu jazykov.

* languagepdfworksheets, pomoc Motivuje vás, aby ste sa učili Slovenčina.

Okamžitá spätná väzba o vývoji jazyka!
Nebojte sa robiť chyby. Ak chcete, naše pracovné listy PDF sú vybavené kľúčom odpovede. Kľúč odpovede vám umožní okamžite vidieť vaše chyby. S istotou teda môžete prejsť k ďalšiemu kroku.

Ak máte telefón, tablet a počítač, ľahko sa k nám dostanete.

„Ako môžem študovať Slovenčina všade a vždy?
Dobre využite svoj čas na štúdium Slovenčina.
Vyberte si slová, ktoré považujete za potrebné, a začnite sa učiť. "

Ako sa podporujete pri učení sa Slovenčina?

„Sledujte Slovenčina televízne programy a televízne programy, ktoré vás bavia.
Vypočujte si Slovenčina piesne, ktoré sa vám páčia.
Skúste svojich priateľov naučiť Slovenčina slová.
Preskúmajte Slovenčina abecedu. "

Výučba Slovenčina na languagepdfworksheets;

Zoznámte sa s najdôležitejšími slovami, ktoré sú hlavným zameraním Slovenčina. Slová sú stavebným kameňom jazyka, ktorý sa chcete naučiť. S languagepdfworksheets sa môžete začať učiť slovnú zásobu so 17 hlavnými, 153 podsekciami a viac ako 6 000 slovami.

Zoznam slovnej zásoby, ktorý bol pre vás pripravený

S naším tímom sme starostlivo pripravili viac ako 6 000 slovných zoznamov v 17 hlavných sekciách a 153 podsekciách. Naše zoznamy slovníkov sú starostlivo vybrané z najbežnejších Slovenčina slov v každodennom živote a sú vám špeciálne predstavené.


Naša stránka languagepdfworksheets podporuje nasledujúce jazyky a umožňuje vám vytvárať bezplatné pracovné listy na výučbu jazykov vo formáte PDF, ktoré sa dajú vytlačiť.

Arabic Bengali Bulgarian Catalan Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Norwegian Portuguese Portuguese-Brazil Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese

Arabčina, Bengálčina, Bulharčina, Katalánčina, Čínština (Čína), Chorvátčina, Čeština, Dánčina, Holandčina, Angličtina, Estónčina, Fínčina, Francúzština, Nemčina, Gréčtina, Hebrejčina, Hindčina, Maďarčina, Indonézština, Taliančina, Japončina, Kórejčina, Lotyština, Litovčina, Malajčina, Nórčina, Portugalčina, Portugalčina (Brazília), Rumunčina, Ruština, Srbčina (Latin), Slovenčina, Slovinčina, Španielčina, Švédčina, Thajčina, Turečtina, Ukrajinčina, Urdčina, Vietnamčina,


Cvičenia pre deti, študentov, učiteľov a dospelých, ktoré sú určené na tlač v pracovných hárkoch slovnej zásoby zadarmo.
Náš jedinečný algoritmus languagepdfworksheets pripravuje Slovenčina pracovné listy vo formáte pdf inak. Pracovné listy pripraveného jazyka sú uvedené s odpoveďami alebo bez odpovedí. Vďaka našim rôznym pracovným hárkom slovnej zásoby na výučbu jazykov sa môžete učiť slová rýchlejšie a natrvalo.

Vocabulary
Na našom webe o študentoch, deťoch, učiteľoch a dospelých, ktorí sa chcú učiť Slovenčina, nájdete toto:

"* Pracovný list bezplatného tlačiteľného obrázkového slovníka.
* Pracovný list s obrázkovými hádankami.
* Učebné plagáty s 58 rôznymi jazykmi.
* Hádajte pracovný hárok so slovnou hádankou.
* Hádajte pracovný hárok so slovným hadom.
* Pracovné listy na dokončenie slova.
* Priraďte k pracovným hárkom aktivity Slová.
* Nájdenie zmiešaného slova.
* Činnosti zamerané na učenie sa slovnej zásoby.
* Testy s viacerými možnosťami.

Môžete ich pripraviť alebo pracovať na našom webe. “

Turistické kartičky zdarma na vytlačenie
Používanie kartičiek alebo hracích kariet je vždy dôležité pre výučbu slovnej zásoby Slovenčina v učebni, doma a všade. Naše slová z kartičiek sú spojené so správnymi obrázkami a tie sú vám k dispozícii. Učitelia spríjemnia štúdium jazykov, keď študenti použijú kartičky na školské aktivity alebo keď rodičia kartičku použijú doma pre svoje deti. Kartičky uľahčia vám i dospelým zapamätanie si nových slov.

Pre študentov, deti a dospelých na všetkých úrovniach, ktorí sa chcú naučiť iný jazyk, nájdete v časti venovanej kartičkám na našej webovej stránke toto:

Kartičky v 58 rôznych jazykoch so slovami a jedným obrázkom na každej stránke bez slov. Na našej webovej stránke si môžete pripraviť kartičky a používať ich dlhšiu dobu laminovaním.
Pre študentov, deti a dospelých na všetkých úrovniach, ktorí sa chcú naučiť iný jazyk, nájdete v sekcii online jazykového vzdelávania na našej webovej stránke toto:
K našim pracovným listom pre jazykové vzdelávanie online máte zadarmo prístup na našej webovej stránke languagepdfworksheets. Môžete tiež pracovať na pracovných hárkoch pdf, ktoré ste vytvorili na našej stránke ako online vzdelávanie.

"* Online ilustrovaný pracovný list zadarmo v 58 rôznych jazykoch.
* Obrázok Puzzle Puzzle zadarmo v 58 rôznych jazykoch online.
* Online Hádajte pracovný hárok Word Puzzle zadarmo v 58 rôznych jazykoch.
* Chýbajúce jazykové vzdelávanie v 58 rôznych jazykoch pre bezplatné pracovné listy na dokončenie slova.
* Viacnásobné online Hádajte slovné aktivity zadarmo v 58 rôznych jazykoch.
* Cvičenia na precvičovanie slovnej zásoby online v 58 rôznych jazykoch zadarmo.
* Online testy s viacerými možnosťami v 58 rôznych jazykoch zadarmo.

Môžete ich urobiť zadarmo online na našej webovej stránke languagepdfworksheets. “