Sužinokite 58 kalbą nemokamai!

Tiems, kurie nori išmokti kalbų, languagepdfworksheets yra daugiau nei 6000 žodžių, dažniausiai naudojamų 58 skirtingomis kalbomis. Įspūdingi, įdomūs, nemokami, internetiniai ir spausdinami darbalapiai, kuriuos galite naudoti be kalbos mokymosi patirties. Tūkstančiai darbalapių, paruoštų su kruopščiai parinktais paveikslėliais kiekvienam unikaliam žodžiui, laukia, kol mokysite naujos kalbos.


Visos pasaulio kalbos yra čia.
Vocabulary
Mokytis žodžių dar niekada nebuvo taip paprasta.

Sužinokite daugiau nei 6000 Lietuvių žodžių 17 pagrindinių ir 153 poskyriuose.Pasirinkite savo kalbą

Šiame skyriuje galite pasirinkti kalbą ir kalbą, kurią norite išmokti.

Kalba, kurią norite išmokti

Kalba, kuria mokiAr esate pasirengęs išmokti Lietuvių kalbą?Lithuanian

Galite visam laikui išmokti Lietuvių kalbos žodžių naudodami daugelį specialiai jums parengtų pdf darbalapių. languagepdfworksheets yra populiariausias ir geriausias būdas išmokti Lietuvių kalbos mokykloje, namuose ir visur, kur norite.

Mokytis kalbos yra lengviau nei bet kada. Norėjote išmokti kalbą, bet neturėjote laiko arba bandėte ir atsisakėte. Visada yra kitoks kalbų mokymosi būdas. Naudodamiesi languagepdfworksheets galite vėl pradėti mokytis kalbų.

Skirdami šiek tiek laiko per dieną, išmoksite Lietuvių kalbos naudodamiesi iliustruotais, patraukliais ir įdomiais mūsų specialiai paruoštais pdf ir internetiniais darbalapiais. Jūsų laukia 17 dažniausiai vartojamų Lietuvių 17 pagrindinių, 153 poskyrių ir daugiau nei 6000 žodžių, be to, tai nemokama! Spausdintini, internetiniai ir įvairūs įdomūs Lietuvių pdf darbalapiai

Kaip darbalapiai languagepdfworksheets gali padėti išmokti Lietuvių kalbą internete?

languagepdfworksheets kiekvienam asmeniui sukuria skirtingus Lietuviųjos PDF darbalapius su savo unikaliu algoritmu. Parengtas darbalapis jums yra ypatingas, jei ketinate dirbti su daugiau nei vienu asmeniu, galite paruošti skirtingus darbalapius kiekvienam mokomam asmeniui arba kiekvienam mokomam studentui. Darbalapio nuotraukos papildo jūsų regimąją atmintį ją atitinkančiu žodžiu. Darbalapyje galite pamatyti tiek gimtąją, tiek kalbą, kurią norite išmokti.

* Sužinokite daugiau nei 6000 žodžių naudodamiesi languagepdfworksheets

* languagepdfworksheets padaro įsimintinus žodžius, kuriuos išmokote su vaizdinėmis asociacijomis.

* languagepdfworksheets padės jums pagerinti savo žodyną ir peržiūrėti išmoktus žodžius naudodamiesi daugybe skirtingų darbalapių ir internetinių metodų.

* languagepdfworksheets suteikia galimybę pasirinkti žodžius ir suteikia tik 17 pagrindinių, 153 poskyrių ir daugiau nei 6000 Lietuvių kalbos žodžių, kurie buvo kruopščiai atrinkti ir palaikomi.

* Kiekvieną dieną pradėkite reguliariai dirbti su mūsų darbalapiais ir įgykite kalbos mokymosi įprotį.

* languagepdfworksheets, padėkite motyvuoti mokytis Lietuvių kalbos.

Skubus atsiliepimas apie jūsų kalbos vystymąsi!
Nebijokite klysti. Jei norite, mūsų PDF darbalapiuose pateikiamas atsakymo raktas. Atsakymo raktas leidžia iš karto pamatyti savo klaidas. Taigi, galite užtikrintai pereiti prie kito žingsnio.

Jei turite telefoną, planšetinį kompiuterį ir kompiuterį, mus lengva pasiekti.

"Kaip aš galiu mokytis Lietuvių kalbos visur ir kiekvieną kartą?
Gerai išnaudokite laiką Lietuvių kalbos studijoms.
Pasirinkite žodžius, kurie jums atrodo reikalingi, ir pradėkite mokytis. "

Kaip palaikote save mokydamiesi Lietuvių kalbos?

„Žiūrėkite Lietuvių televizijos ir televizijos laidas, kurios jums patinka.
Klausykite Lietuvių dainų, kurios jums patinka.
Pabandykite išmokyti Lietuvių žodžių savo draugams.
Išnagrinėkite Lietuvių abėcėlę. "

Mokytis Lietuvių kalbos su languagepdfworksheets;

Pažvelkite į svarbiausius žodžius, į kuriuos daugiausia dėmesio skiriama Lietuvių kalbai. Žodžiai yra norimos išmokti kalbos pagrindas. Su languagepdfworksheets galite pradėti mokytis žodyno su 17 pagrindinių, 153 poskyrių ir daugiau nei 6000 žodžių.

Žodyno sąrašas, kuris jums paruošė

Mes su komanda kruopščiai parengėme daugiau nei 6000 žodžių sąrašus 17 pagrindinių skyrių ir 153 poskyriuose. Mūsų žodynų sąrašai yra kruopščiai atrenkami iš kasdieniame gyvenime dažniausiai vartojamų Lietuvių kalbos žodžių ir pateikiami jums specialiai.


Mūsų svetainė languagepdfworksheets palaiko šias kalbas ir leidžia jums sukurti nemokamus PDF formatu atsispausdinamus kalbos mokymosi lapus.

Arabic Bengali Bulgarian Catalan Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Norwegian Portuguese Portuguese-Brazil Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese

Arabų, Bengalų, Bulgarų, Katalonų, Kinų (Kinija), Kroatų, Čekų, Danų, Olandų, Anglų, Estų, Suomių, Prancūzų, Vokiečių, Graikų, Hebrajų, Hindi, Vengrų, Indoneziečių, Italų, Japonų, Korėjiečių, Latvių, Lietuvių, Malajiečių, Norvegų, Portugalų, Portugalų (Brazilija), Rumunų, Rusų, Serbų (Latin), Slovakų, Slovėnų, Ispanų, Švedų, Tajų, Turkų, Ukrainiečių, Urdų, Vietnamiečių,


Nemokamos spausdinamos Lietuvių kalbos žodyno užduočių pratybos vaikams, studentams, mokytojams ir suaugusiems.
Unikalus mūsų algoritmas languagepdfworksheets skirtingai paruošia Lietuvių kalbos žodžių darbalapius. Parengti kalbos mokymosi lapai pateikiami su jų atsakymais arba be atsakymų. Skirtingų kalbų mokymosi žodyno darbalapių dėka galite išmokti žodžius greičiau ir visam laikui.

Vocabulary
Mūsų svetainėje apie studentus, vaikus, mokytojus ir suaugusius, norinčius išmokti Lietuvių kalbos, rasite:

"* Nemokamas spausdinamas paveikslėlių žodyno darbalapis.
* Paveikslėlių dėlionės darbalapis.
* Klasės plakatai su 58 skirtingomis kalbomis.
* Atspėk „Word Puzzle“ darbalapį.
* Atspėk „Word Snake Puzzle“ darbalapį.
* Kalbų mokymosi žodžių užbaigimo darbalapiai.
* Suderinkite žodžių veiklos darbalapius.
* Mišraus žodžio radimas.
* Žodyno mokymosi veikla.
* Kelių pasirinkimų testai.

Galite juos paruošti arba dirbti mūsų svetainėje. "

Nemokamos spausdinamos Lietuvių kortelės
Mokant Lietuvių kalbos žodyno klasėje, namuose ir visur, visada svarbu naudoti korteles ar groti kortomis. Mūsų kortelių žodžiai sutapatinti su teisingais vaizdais, kurie jums prieinami. Mokytojai leis mokytis kalbų maloniau, kai mokiniai naudojasi atvirukais užsiėmimams klasėje arba kai tėvai naudoja atmintinę vaikams. Atvirukai palengvins naujų žodžių įsiminimą jums ir suaugusiems.

Visų lygių studentams, vaikams ir suaugusiems, norintiems išmokti kitokios kalbos, mūsų svetainės atminties skyriuje rasite:

Atvirukai 58 skirtingomis kalbomis su žodžiais ir po vieną paveikslėlį kiekviename puslapyje be žodžių. Atvirukus galite paruošti mūsų svetainėje ir naudoti ilgesnį laiką laminuojant.
Visų lygių studentams, vaikams ir suaugusiems, norintiems išmokti kitą kalbą, mūsų svetainės internetiniame kalbos mokymosi skyriuje rasite:
Nemokamai galite naudotis mūsų internetiniais kalbos mokymosi darbalapiais mūsų svetainėje languagepdfworksheets. Taip pat galite dirbti su savo interneto svetainėje sukurtais pdf darbalapiais kaip internetinis mokymas.

"* Internetinis iliustruotas darbalapis nemokamai 58 skirtingomis kalbomis.
* Paveikslėlių dėlionės darbalapis nemokamai 58 skirtingomis kalbomis internete.
* Online Atspėk „Word Puzzle“ darbalapį nemokamai 58 skirtingomis kalbomis.
* Trūksta kalbų mokymosi internete 58 skirtingomis kalbomis, kad būtų galima nemokamai atlikti žodžių pildymo darbalapius.
* Keli internete atspėkite „Word“ veiklą nemokamai 58 skirtingomis kalbomis.
* Nemokamos internetinės žodyno mokymosi pratybos 58 skirtingomis kalbomis.
* Nemokami internetiniai kelių pasirinkimų testai 58 skirtingomis kalbomis.

Tai galite padaryti nemokamai internete mūsų svetainėje languagepdfworksheets. "