Uzziniet 58 valodu bez maksas!

languagepdfworksheets piedāvā vairāk nekā 6000 ikdienas dzīvē visbiežāk lietotos vārdus 58 dažādās valodās tiem, kas vēlas mācīties valodas. Iespaidīgas, jautras, bezmaksas, tiešsaistes un izdrukājamas darblapas, kuras varat izmantot bez valodas apguves pieredzes. Tūkstošiem darba lapu, kas sagatavotas ar rūpīgi atlasītiem attēliem katram unikālajam vārdam, gaida, kad mācīsit jaunu valodu.


Visas pasaules valodas ir šeit.
Vocabulary
Mācīties vārdus nekad nav bijis tik vienkārši.

Uzziniet vairāk nekā 6000 Latviešu vārdu 17 galvenajās un 153 apakšnodaļās.Lūdzu, izvēlieties valodu

Šajā sadaļā jūs varat izvēlēties savu valodu un valodu, kuru vēlaties iemācīties.

Valoda, kuru vēlaties iemācīties

Valoda, kuru jūs runājatVai esat gatavs iemācīties Latviešu valodu?Latvian

Jūs varat pastāvīgi iemācīties Latviešu vārdus, izmantojot daudzas speciāli jums sagatavotas pdf darblapas. languagepdfworksheets ir vispopulārākais un labākais veids, kā apgūt Latviešu valodu skolā, mājās un kur vien vēlaties.

Mācīties valodu ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Jūs gribējāt iemācīties valodu, bet jums nebija laika, vai arī jūs mēģinājāt un atteicāties. Valodu apgūšanai vienmēr ir atšķirīgs veids. Ar languagepdfworksheets palīdzību jūs varat atsākt valodu apguvi.

Dodot nedaudz laika dienā, jūs iemācīsities Latviešu valodu ar mūsu īpaši ilustrētajām, pievilcīgajām un interesantajām pdf un tiešsaistes darblapām. Jūs gaida 17 visbiežāk izmantotās Latviešu valodas 17 galvenās, 153 apakšnodaļas un vairāk nekā 6000 vārdu, turklāt tas ir bez maksas! Drukājamas, tiešsaistes un dažādas jautras Latviešu pdf darblapas.

Kā darba lapas languagepdfworksheets var palīdzēt jums apgūt Latviešu valodu tiešsaistē?

languagepdfworksheets katrai personai ražo dažādas Latviešu PDF darblapas ar savu unikālo algoritmu. Izgatavotā darblapa jums ir īpaša, ja jūs gatavojaties strādāt ar vairāk nekā vienu personu, varat izveidot dažādas darblapas katrai personai, kuru mācāties, vai katram studentam, kuru mācāt. Darblapas attēli papildina jūsu vizuālo atmiņu ar vārdu, kas tai atbilst. Darblapā varat redzēt gan savu dzimto valodu, gan valodu, kuru vēlaties iemācīties.

* Uzziniet vairāk nekā 6000 vārdu vietnē languagepdfworksheets

* languagepdfworksheets padara neaizmirstamus vārdus, kurus iemācījāties ar vizuālām asociācijām.

* languagepdfworksheets palīdzēs jums uzlabot vārdu krājumu un pārskatīt iemācītos vārdus, izmantojot daudzas dažādas darblapas un tiešsaistes metodes.

* languagepdfworksheets dod jums iespēju izvēlēties vārdus un sniedz tikai 17 galvenās, 153 apakšsadaļas un vairāk nekā 6000 Latviešu vārdus, kas rūpīgi atlasīti un atbalstīti.

* Sāciet regulāri strādāt ar mūsu darblapām katru dienu un iegūstiet valodas apguves ieradumu.

* languagepdfworksheets, palīdziet motivēt jūs mācīties Latviešu valodu.

Tūlītēja atgriezeniskā saite par valodas attīstību!
Nebaidieties kļūdīties. Ja vēlaties, mūsu PDF darblapās tiek parādīta atbildes atslēga. Atbildes taustiņš ļauj nekavējoties redzēt savas kļūdas. Tātad, jūs varat droši pāriet uz nākamo soli.

Ja jums ir tālrunis, planšetdators un dators, ar mums ir viegli sazināties.

Kā es varu mācīties Latviešu valodu visur un katru reizi?
Izmantojiet savu laiku labi, lai apgūtu Latviešu valodu.
Izvēlieties vārdus, kas jums šķiet nepieciešami, un sāciet mācīties.

Kā jūs sevi uzturat, mācoties Latviešu valodu?

Skatieties Latviešuijas televīzijas un TV pārraides, kas jums patīk.
Klausieties sev tīkamās Latviešu dziesmas.
Mēģiniet iemācīt draugiem Latviešu vārdus.
Pārbaudiet Latviešu alfabētu.

Latviešu valodas apguve ar languagepdfworksheets;

Apskatiet vissvarīgākos vārdus, kas ir Latviešu valodas galvenā uzmanība. Vārdi ir iemācāmās valodas pamatelements. Izmantojot vietni languagepdfworksheets, jūs varat sākt mācīties vārdu krājumu ar 17 galvenajām, 153 apakšnodaļām un vairāk nekā 6000 vārdiem.

Vārdnīcu saraksts, kas jums sagatavots

Mēs ar savu komandu rūpīgi sagatavojām vairāk nekā 6000 vārdu sarakstus 17 galvenajās sadaļās un 153 apakšnodaļās. Mūsu vārdu krājumu saraksti ir rūpīgi atlasīti no ikdienas dzīvē visbiežāk izmantotajiem Latviešu vārdiem un īpaši parādīti jums.


Mūsu vietne languagepdfworksheets atbalsta šādas valodas un ļauj jums izveidot bezmaksas PDF izdrukājamas valodu apguves darblapas.

Arabic Bengali Bulgarian Catalan Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Norwegian Portuguese Portuguese-Brazil Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese

Arābu, Bengāļu, Bulgāru, Katalāņu, Ķīniešu (Ķīna), Horvātu, Čehu, Dāņu, Holandiešu, Angļu, Igauņu, Somu, Franču, Vācu, Grieķu, Ivrits, Hindi, Ungāru, Indonēziešu, Itāļu, Japāņu, Korejiešu, Latviešu, Lietuviešu, Malajiešu, Norvēģu, Portugāļu, Portugāļu (Brazīlija), Rumāņu, Krievu, Serbu (Latin), Slovāku, Slovēņu, Spāņu, Zviedru, Taju, Turku, Ukraiņu, Urdu, Vjetnamiešu,


Bezmaksas izdrukājamas Latviešu valodas vārdu krājuma vingrinājumi bērniem, studentiem, skolotājiem un pieaugušajiem.
Mūsu unikālais algoritms languagepdfworksheets atšķirīgi sagatavo Latviešu pdf vārdu darblapas. Sagatavotās valodas apguves darblapas tiek dotas ar atbildēm vai bez atbildēm. Pateicoties mūsu dažādajām valodas apguves vārdu krājuma darblapām, jūs varat mācīties vārdus ātrāk un pastāvīgāk.

Vocabulary
Mūsu vietnē par studentiem, bērniem, skolotājiem un pieaugušajiem, kuri vēlas apgūt Latviešu valodu, jūs atradīsit:

* Bezmaksas izdrukājama attēlu vārdnīcas darblapa.
* Picture Puzzle darblapa.
* Klases plakāti ar 58 dažādām valodām.
* Uzminiet Word Puzzle darblapu.
* Uzminiet Word Snake Puzzle darblapu.
* Valodu apguves vārdu pabeigšanas darblapas.
* Saskaņojiet vārdu darbību aktivitātes.
* Jauktā vārda atrašana.
* Vārdnīcas mācīšanās aktivitātes.
* Vairāku izvēles testi.

Jūs varat tos sagatavot vai strādāt mūsu vietnē.

Bezmaksas izdrukājamas Latviešu flashcards
Flash karšu vai spēļu kāršu izmantošana vienmēr ir svarīga, lai mācītu Latviešu vārdu krājumu klasē, mājās un visur. Mūsu flashcard vārdi ir saskaņoti ar pareizajiem attēliem, un tie ir pieejami jums. Skolotāji valodas apguvi padarīs patīkamāku, ja skolēni nodarbības laikā izmanto zibatmiņas vai vecāki vecākiem izmanto bērniem zibatmiņu. Flashcards jums un pieaugušajiem atvieglos jaunu vārdu iegaumēšanu.

Visu līmeņu studentiem, bērniem un pieaugušajiem, kuri vēlas iemācīties citu valodu, mūsu vietnes flashcard sadaļā atradīsit:

Flashcards 58 dažādās valodās ar vārdiem un vienu attēlu katrā lappusē bez vārdiem. Jūs varat sagatavot flashcards mūsu vietnē un izmantot to ilgāku laiku, laminējot.
Visu līmeņu studentiem, bērniem un pieaugušajiem, kuri vēlas apgūt citu valodu, mūsu vietnes tiešsaistes valodas apguves sadaļā atradīsit:
Mūsu tiešsaistes valodas apguves darblapām varat bez maksas piekļūt mūsu vietnē languagepdfworksheets. Varat arī strādāt ar PDF darblapām, kuras esat izveidojis mūsu vietnē kā tiešsaistes izglītību.

* Tiešsaistes ilustrēta darblapa bez maksas 58 dažādās valodās.
* Attēlu mīklu darblapa bez maksas 58 dažādās valodās tiešsaistē.
* Tiešsaistē uzminiet Word Puzzle darblapu bez maksas 58 dažādās valodās.
* Trūkst valodu apguves tiešsaistē 58 dažādās valodās, lai iegūtu bezmaksas vārdu aizpildīšanas darblapas.
* Online Multiple Uzminiet Word aktivitātes bez maksas 58 dažādās valodās.
* Tiešsaistes vārdnīcas mācīšanās vingrinājumi 58 dažādās valodās bez maksas.
* Tiešsaistes vairāku atbilžu testi 58 dažādās valodās bez maksas.

To varat izdarīt bez maksas tiešsaistē mūsu vietnē languagepdfworksheets.