Õpi 58 keelt tasuta!

languagepdfworksheets pakub igapäevaelus rohkem kui 6000 enimkasutatavat sõna 58 erinevas keeles neile, kes soovivad keeli õppida. Muljetavaldavad, lõbusad, tasuta, võrgus ja prinditavad töölehed, mida saate kasutada ilma keeleõppeta. Tuhanded töölehed, mis on koostatud hoolikalt valitud piltidega iga kordumatu sõna jaoks, ootavad teid uue keele õpetamiseks.


Kõik maailma keeled on siin.
Vocabulary
Sõnade õppimine pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Lugege rohkem kui 6000 Eesti keelt 17 põhi- ja 153 alajaotises.Palun valige oma keel

Selles jaotises saate valida oma keele ja keele, mida soovite õppida.

Keel, mida soovite õppida

Keel, mida te räägiteKas olete valmis Eesti keelt õppima?Estonian

Eesti keele sõnu saate püsivalt õppida, kasutades paljusid spetsiaalselt teie jaoks ettevalmistatud pdf-töölehti. languagepdfworksheets on kõige populaarsem ja parim viis Eesti keele õppimiseks koolis, kodus ja kus iganes soovite.

Keele õppimine on lihtsam kui kunagi varem. Tahtsite keelt õppida, kuid teil polnud aega või proovisite ja loobusite. Keelte õppimiseks on alati erinev viis. Veebisaidi languagepdfworksheets abil saate uuesti keelt õppima asuda.

Veidi päeva jooksul aega kulutades õpite Eesti keelt meie illustreeritud, atraktiivsete ja huvitavate pdf-failide ja veebipõhiste töölehtedega, mis on spetsiaalselt teile ette valmistatud. Teid ootavad 17 enimkasutatavat Eesti keelt 17 põhiosa, 153 alajaotust ja enam kui 6000 sõna, pealegi on see tasuta! Prinditavad, võrgus olevad ja erinevad lõbusad Eesti pdf-töölehed.

Kuidas saavad veebisaidi languagepdfworksheets töölehed aidata teil Eesti keelt Internetis õppida?

languagepdfworksheets toodab iga inimese jaoks erinevaid Eesti PDF-töölehti oma ainulaadse algoritmiga. Koostatud tööleht on teie jaoks eriline. Kui kavatsete töötada rohkem kui ühe inimesega, saate toota erinevad töölehed iga õpitava inimese või iga õpetatava õpilase jaoks. Töölehe pildid täiendavad teie visuaalset mälu sellele vastava sõnaga. Töölehel näete nii oma emakeelt kui ka keelt, mida soovite õppida.

* Lisateavet saidi languagepdfworksheets kaudu leiate üle 6000 sõna

* languagepdfworksheets muudab visuaalsete assotsiatsioonide abil õpitud sõnad meeldejäävaks.

* languagepdfworksheets aitab teil oma sõnavara täiendada ja paljude erinevate töölehtede ja veebimeetodite abil õpitud sõnad üle vaadata.

* languagepdfworksheets annab teile võimaluse sõnu valida ja annab teile ainult 17 peamist, 153 alajaotust ja üle 6000 Eesti keele sõna, mis on hoolikalt valitud ja toetatud.

* Alustage iga päev regulaarselt tööd meie töölehtedega ja omandage keeleõppe harjumus.

* languagepdfworksheets, aidake motiveerida teid Eesti keelt õppima.

Kohene tagasiside teie keele arengu kohta!
Ärge kartke vigu teha. Soovi korral esitatakse meie PDF-töölehed koos vastusklahviga. Vastuseklahv võimaldab teil oma vigu kohe näha. Nii saate kindlalt järgmisele sammule liikuda.

Kui teil on telefon, tahvelarvuti ja arvuti, on meiega lihtne ühendust saada.

Kuidas ma saan õppida Eesti keelt igal pool ja igal ajal?
Kasutage oma aega Eesti keele õppimiseks hästi.
Valige sõnad, mida peate vajalikuks, ja alustage õppimist.

Kuidas toetate ennast Eesti keelt õppides?

Vaadake Eesti telesaateid ja telesaateid, mis teile meeldivad.
Kuula Eesti laule, mis sulle meeldivad.
Proovige oma sõpradele õpetada Eesti sõnu.
Uurige Eesti tähestikku.

Eesti keele õppimine saidil languagepdfworksheets;

Heitke pilk kõige olulisematele sõnadele, mis on Eesti keeles põhirõhk. Sõnad on selle keele ehituskivi, mida soovite õppida. Veebisaidil languagepdfworksheets saate alustada sõnavara õppimist 17 peamise, 153 alajaotusega ja enam kui 6000 sõnaga.

Sõnavara loend, mis teid ette valmistas

Koostasime oma meeskonnaga hoolikalt üle 6000-sõnalised loendid 17 põhiosa ja 153 alajaotise all. Meie sõnavara loendid on hoolikalt valitud igapäevaelus kõige sagedamini kasutatavate Eesti sõnade hulgast ja esitatakse teile spetsiaalselt.


Meie sait languagepdfworksheets toetab järgmisi keeli ja võimaldab teil luua tasuta pdf-vormingus prinditavaid keeleõppe töölehti.

Arabic Bengali Bulgarian Catalan Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Norwegian Portuguese Portuguese-Brazil Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese

Araabia, Bengali, Bulgaaria, Katalaani, Hiina (Hiina), Horvaadi, Tšehhi, Taani, Hollandi, Inglise, Eesti, Soome, Prantsuse, Saksa, Kreeka, Heebrea, Hindi, Ungari, Indoneesia, Itaalia, Jaapani, Korea, Läti, Leedu, Malai, Norra, Portugali, Portugali (Brasiilia), Rumeenia, Vene, Serbia (Latin), Slovaki, Sloveeni, Hispaania, Rootsi, Tai, Türgi, Ukraina, Urdu, Vietnami,


Tasuta prinditavad Eesti sõnavara töölehtede harjutused lastele, õpilastele, õpetajatele ja täiskasvanutele.
Meie ainulaadne algoritm languagepdfworksheets valmistab Eesti pdf-sõna töölehti erinevalt. Koostatud keeleõppe töölehed antakse koos nende vastustega või ilma vastuseta. Tänu meie erinevatele keeleõppe sõnavara töölehtedele saate sõnu õppida kiiremini ja püsivalt.

Vocabulary
Meie veebisaidil õpilaste, laste, õpetajate ja täiskasvanute kohta, kes soovivad õppida Eesti keelt, leiate järgmist:

* Tasuta prinditav pildisõnaraamatu tööleht.
* Piltmõistatuse tööleht.
* Klassiruumi plakatid 58 erineva keelega.
* Arva ära Wordi mõistatuste tööleht.
* Arva ära Word Snake Puzzle tööleht.
* Keeleõppe sõna täitmise töölehed.
* Sobitage sõnade tegevuse töölehed.
* Segasõna leidmine.
* Sõnavara õppetegevused.
* Valikvastustega testid.

Saate neid ette valmistada või töötada meie veebisaidil.

Tasuta prinditavad Eesti mälukaardid
Sähvikute või mängukaartide kasutamine on Eesti keele sõnavara õpetamiseks klassiruumis, kodus ja kõikjal oluline. Meie sähvikute sõnad sobivad õigete piltidega ja need on teile kättesaadavad. Õpetajad muudavad keelte õppimise nauditavamaks, kui õpilased kasutavad klassiruumis toimumiseks mälukaarte või kui vanemad kasutavad oma kodus lastele mälukaarti. Mälukaardid muudavad uute sõnade meeldejätmise teie ja täiskasvanute jaoks lihtsamaks.

Kõigi tasemega õpilaste, laste ja täiskasvanute jaoks, kes soovivad õppida erinevat keelt, leiate meie veebisaidi sähvikute jaotisest järgmise:

Mälukaardid 58 erinevas keeles koos sõnade ja ühe pildiga igal lehel ilma sõnadeta. Mälukaarte saate meie veebisaidil ette valmistada ja lamineerides kauem kasutada.
Kõigi tasemega õpilaste, laste ja täiskasvanute jaoks, kes soovivad õppida erinevat keelt, leiate meie veebisaidi veebiõppe jaotisest järgmise:
Meie veebipõhistele keeleõppe töölehtedele pääsete tasuta juurde meie veebisaidil languagepdfworksheets. Samuti saate töötada meie saidil veebipõhise haridusega loodud pdf-töölehtede kallal.

* Illustreeritud veebileht tasuta 58 erinevas keeles.
* Piltmõistatuste tööleht tasuta 58 erinevas keeles Internetis.
* Online arvake Wordi mõistatuste tööleht tasuta 58 erinevas keeles.
* Puuduv keeleõpe 58 erinevas keeles tasuta sõnade täitmise töölehtede jaoks.
* Online Multiple arvake Wordi tegevused tasuta 58 erinevas keeles.
* Sõnavara õppimise veebipõhised harjutused 58 erinevas keeles tasuta.
* Online valikvastustega testid 58 erinevas keeles tasuta.

Saate neid tasuta teha meie veebisaidil languagepdfworksheets.