Naučte se 58 jazyků zdarma!

languagepdfworksheets nabízí více než 6000 nejpoužívanějších slov v 58 různých jazycích v každodenním životě pro ty, kteří se chtějí učit jazyky. Působivé, zábavné, bezplatné, online a tisknutelné listy, které můžete použít bez jakékoli zkušenosti s výukou jazyků. Tisíce pracovních listů připravených s pečlivě vybranými obrázky pro každé jedinečné slovo čekají, až se naučíte nový jazyk.


Všechny světové jazyky jsou zde.
Vocabulary
Učení slov nebylo nikdy jednodušší.

Naučte se více než 6000 Čeština slov v 17 hlavních a 153 podsekcích.Vyberte prosím svůj jazyk

V této sekci si můžete vybrat jazyk a jazyk, který se chcete naučit.

Jazyk, který se chcete naučit

Jazyk, kterým mluvíteJste připraveni se učit Čeština?Czech

Čeština slova se můžete naučit trvale pomocí mnoha pracovních listů ve formátu PDF speciálně připravených pro vás. languagepdfworksheets je nejoblíbenější a nejlepší způsob, jak se učit Čeština ve škole, doma a kdekoli chcete.

Učení jazyka je snadnější než kdy jindy. Chtěli jste se naučit jazyk, ale neměli jste čas, nebo jste to zkusili a vzdali to. Vždy se může učit jazyky jiným způsobem. S pomocí languagepdfworksheets se můžete znovu začít učit jazyky.

Tím, že si uděláte trochu času za den, se naučíte Čeština s našimi ilustrovanými, atraktivními a zajímavými pracovními listy ve formátu PDF a online, které jsou pro vás speciálně připraveny. Čeká na vás 17 nejpoužívanějších Čeština 17 hlavních, 153 podsekcí a více než 6000 slov, navíc je to zdarma! Tisknutelné, online a různé zábavné Čeština listy ve formátu PDF.

Jak vám mohou pracovní listy na languagepdfworksheets pomoci naučit se Čeština online?

languagepdfworksheets vytváří různé Čeština pracovní listy PDF s jedinečným algoritmem pro každou osobu. Vytvořený pracovní list je pro vás speciální, pokud budete pracovat s více než jednou osobou, můžete vytvořit různé pracovní listy pro každou osobu, kterou studujete, nebo pro každého studenta, kterého učíte. Obrázky v listu doplňují vaši vizuální paměť slovem, které ji splňuje. Na listu můžete vidět svůj rodný jazyk i jazyk, který se chcete naučit.

* Naučte se více než 6 000 slov na languagepdfworksheets

* languagepdfworksheets dělá nezapomenutelná slova, která se naučíte, pomocí vizuálních asociací.

* languagepdfworksheets vám pomůže vylepšit slovní zásobu a zkontrolovat slova, která jste se naučili, pomocí mnoha různých pracovních listů a online metod.

* languagepdfworksheets vám dává možnost vybrat si slova a poskytuje vám pouze 17 hlavních, 153 podsekcí a více než 6000 Čeština slov, která pečlivě vybrali a podpořili.

* Začněte každý den pravidelně pracovat s našimi pracovními listy a osvojte si zvyk učení se jazykům.

* languagepdfworksheets, pomoc Motivujete vás, abyste se učili Čeština.

Okamžitá zpětná vazba o vašem vývoji jazyka!
Nebojte se dělat chyby. Pokud chcete, jsou naše pracovní listy PDF uvedeny s klíčem odpovědi. Klávesa odpovědi vám umožní okamžitě vidět vaše chyby. S jistotou tedy můžete přejít k dalšímu kroku.

Pokud máte telefon, tablet a počítač, snadno se k nám dostanete.

„Jak mohu studovat Čeština všude a pokaždé?
Využijte svůj čas dobře ke studiu Čeština.
Vyberte si slova, která podle vás potřebujete, a začněte se učit. "

Jak se při učení Čeština živíte?

„Sledujte Čeština televizní pořady a televizní pořady, které vás baví.
Poslouchejte Čeština písně, které se vám líbí.
Pokuste se naučit Čeština slova své přátele.
Prozkoumejte Čeština abecedu. "

Výuka Čeština na languagepdfworksheets;

Podívejte se na nejdůležitější slova, která jsou hlavním zaměřením Čeština. Slova jsou stavebním kamenem jazyka, který se chcete naučit. S languagepdfworksheets se můžete začít učit slovní zásobu se 17 hlavními, 153 podsekcemi a více než 6000 slovy.

Seznam slovíček, který se pro vás připravil

S naším týmem jsme pečlivě připravili seznamy více než 6000 slov v 17 hlavních částech a 153 dílčích částech. Naše seznamy slovníků jsou pečlivě vybírány z nejpoužívanějších Čeština slov v každodenním životě a jsou vám speciálně představeny.


Naše stránka languagepdfworksheets podporuje následující jazyky a umožňuje vám vytvářet bezplatné pracovní listy pro učení jazyků ve formátu PDF pro tisk.

Arabic Bengali Bulgarian Catalan Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Norwegian Portuguese Portuguese-Brazil Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese

Arabština, Bengálština, Bulharština, Katalánština, Čínština (Čína), Chorvatština, Čeština, Dánština, Nizozemština, Angličtina, Estonština, Finština, Francouzština, Němčina, Řečtina, Hebrejština, Hindština, Maďarština, Indonéština, Italština, Japonština, Korejština, Lotyština, Litevština, Malajština, Norština, Portugalština, Portugalština (Brazílie), Rumunština, Ruština, Srbština (Latin), Slovenština, Slovinština, Španělština, Švédština, Thajština, Turečtina, Ukrajinština, Urdština, Vietnamština,


Cvičení pro pracovní listy s Čeština slovní zásobou zdarma pro děti, studenty, učitele i dospělé.
Náš jedinečný algoritmus languagepdfworksheets připravuje Čeština pdf wordové listy jinak. Připravené pracovní listy pro studium jazyků jsou uvedeny s odpověďmi nebo bez odpovědí. Díky našim různým pracovním listům slovní zásoby pro učení jazyků se můžete učit slova rychleji a trvale.

Vocabulary
Na našem webu o studentech, dětech, učitelích a dospělých, kteří se chtějí učit Čeština, najdete následující:

"* Bezplatný list pro tisk Obrázkového slovníku.
* List s obrázkovými logy.
* Učebnicové plakáty s 58 různými jazyky.
* Hádejte pracovní list Word Puzzle.
* Hádejte pracovní list Word Snake Puzzle.
* Pracovní listy pro vyplňování slov.
* Porovnejte pracovní listy slovních aktivit.
* Hledání smíšeného slova.
* Činnosti zaměřené na učení slovní zásoby.
* Testy s více možnostmi.

Můžete je připravit nebo pracovat na našem webu. "

Zdarma tisknutelné Čeština kartičky
Používání kartiček nebo hracích karet je vždy důležité pro výuku slovníku Čeština ve třídě, doma a všude. Naše slova na kartičkách jsou spojena se správnými obrázky a ty jsou vám k dispozici. Učitelé zpříjemní studium jazyků, když studenti používají kartičky pro aktivity ve třídě nebo když rodiče používají kartičky doma pro své děti. Kartičky vám i dospělým usnadní zapamatování nových slov.

Pro studenty, děti a dospělé všech úrovní, kteří se chtějí naučit jiný jazyk, najdete v sekci kartiček na našem webu následující:

Kartičky v 58 různých jazycích se slovy a jedním obrázkem na každé stránce bez slov. Kartičky si můžete připravit na našem webu a používat je delší dobu laminováním.
Pro studenty, děti a dospělé všech úrovní, kteří se chtějí naučit jiný jazyk, najdete v sekci online jazykového vzdělávání na našem webu následující:
Na našich webových stránkách languagepdfworksheets můžete zdarma získat přístup k našim pracovním listům pro výuku jazyků online. Můžete také pracovat na pracovních listech ve formátu PDF, které jste vytvořili na našem webu, jako online vzdělávání.

"* Online ilustrovaný pracovní list zdarma v 58 různých jazycích.
* List s obrázkovými logy zdarma v 58 různých jazycích online.
* Online Uhádněte zdarma tabulku Word Puzzle v 58 různých jazycích.
* Chybějící výuka jazyků online v 58 různých jazycích pro pracovní listy k dokončení slov zdarma.
* Online více Hádejte aktivity slov zdarma v 58 různých jazycích.
* Cvičení pro výuku slovní zásoby online v 58 různých jazycích zdarma.
* Online testy s výběrem z více možností v 58 různých jazycích zdarma.

Můžete je udělat zdarma online na naší webové stránce languagepdfworksheets. “